mikroregion Zálesí
Uživatel: nepřihlášen přihlásit nápověda
--------
Hledání 
Využíváme data
ePusa.cz
Akce v kraji
Fond Vysočiny

Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Fondu Vysočiny

 
ČeskyEnglishDeutsch

Místní akční skupina "Společnost pro rozvoj Humpolecka" se představila radním kraje Vysočina

V pátek 20. května 2005 se na Krajském úřadě kraje Vysočina konalo setkání zástupců místních akčních skupin (MAS) a radních kraje Vysočina.

Na Humpolecku od konce roku 2004 existuje místní akční skupina "Společnost pro rozvoj Humpolecka". Toto občanské sdružení je složeno ze zástupců obcí, vzdělávacích institucí, podnikatelů, nestátních neziskových organizací a dalších subjektů. Místní akční skupina má za cíl podporovat aktivity pro zlepšení kvality života, pomoci subjektům snáze dosáhnout na prostředky EU. Kromě "Společnosti pro rozvoj Humpolecka" na setkání přednesli své prezentace zástupci MAS Jemnicko, VIA RUSTICA (Pacovsko), Most Vysočiny (Velkomeziříčsko), MAS Pelhřimovska a další.

Radní kraje Vysočina i zástupci MAS se shodli na tom, že tato dobrovolná sdružení podpoří vzájemnou spolupráci občanů, sdružení, obcí, podnikatelů i dalších subjektů a přispějí k všestrannému rozvoji regionu.

Přidal(a): zalesiadmin


O úroveň výš O úroveň výš
Navštivte

Vánoční balíček

Počasí
Střední Čechy8°Cprehanky
Jižní Čechy8°Cprehanky
Západní Čechy9°Cprehanky
Severní Čechy7°Cprehanky
Východní Čechy6°Cprehanky
Jižní Morava9°Cprehanky
Severní Morava8°Cprehanky
BIO = 1
 

Realizace: PTL, s.r.o. Vše | Pro turisty | Pro občany | Pro podnikatele | Mikroregion | Administrace © 2004, Mikroregion Zálesí