mikroregion Zálesí
Uživatel: nepřihlášen přihlásit nápověda
--------
Hledání 
Využíváme data
ePusa.cz
Akce v kraji
Fond Vysočiny

Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Fondu Vysočiny

 
ČeskyEnglishDeutsch

Články10. 5. 2005

Koncem dubna místopředseda místní akční skupiny Společnost pro rozvoj Humpolecka Ing. Vít Skála společně se čtyřicítkou dalších křesťanských reprezentantů České republiky absolvoval třídenní informativní cestu do sídla Evropského parlamentu v Bruselu.

celý článek...26. 11. 2004

Kdo jste neměl možnost přečíst si ve čtvrtek 25. 11. 2004 Listy Pelhřimovska, můžete si nyní prostřednictvím těchto stránek přečíst článek Miloše Vosyky o tomto portálu mikroregionu.

celý článek...27. 9. 2004

Plné znění stanov svazku obcí Mikroregionu Zálesí

celý článek...27. 9. 2004

V následující tabulce naleznete přímá kontaktní spojení na jednotlivé obce sdružené v rámci mikroregionu Zálesí.

celý článek...10. 5. 2006

Iniciativa vzniku dřevozpracujícího klastru na Vysočině v jehož jádru je i několik firem z Humpolecka se po prvotním mapování prostředí a hledání vlastní životaschopnosti začala posouvat do další fáze a to do formulování konkrétních podmínek, za kterých budou dřevozpracující firmy na Vysočině spolupracovat a rozvíjet kooperaci.

celý článek...27. 9. 2004

Mikroregion Zálesí spustil vlastní internetový portál. Portál využívá nejmodernějších technologií - webových služeb, xml, GIS a obsahuje též rozsáhlý publikační systém. Mikroregion Zálesí se tak začleňuje mezi regiony v České republice, které aktivně využívají nejmodernějších informačních technologií v každodenním životě.

celý článek...


O úroveň výš O úroveň výš
Navštivte

PTL, s.r.o.

Počasí
Střední Čechy8°Cprehanky
Jižní Čechy8°Cprehanky
Západní Čechy9°Cprehanky
Severní Čechy7°Cprehanky
Východní Čechy6°Cprehanky
Jižní Morava9°Cprehanky
Severní Morava8°Cprehanky
BIO = 1
 

Realizace: PTL, s.r.o. Vše | Pro turisty | Pro občany | Pro podnikatele | Mikroregion | Administrace © 2004, Mikroregion Zálesí